Genel Bilgiler

Kongre Merkezi
Grand Yazıcı Otel Bursa / Uludağ

İzinler
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Kongre CD’si
Kongrede sunulacak panel ve konferans metinlerinin toplandığı kongre CD'si, katılımcılara ücretsiz dağıtılacaktır.
'
Yaka Kartı
Tüm katılımcılara yaka kartı verilecektir. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının sürekli takılması rica olunur.

Konuşmacı Odası
Konuşmacı odası, kongre süresince sunumlarını kontrol etmek isteyen konuşmacıların hizmetinde olacaktır. Sununun kişisel bilgisayarda getirilmesi durumunda, sunu görevliler tarafından kongre bilgisayarlarına aktarılacaktır. Sunu sonrası istenirse, konuşmacı gözetiminde silinecektir.

Katılım Sertifikası
Tüm katılımcılar katılım sertifikalarını 11 Mart 2020 tarihinde saat 08:30 itibariyle kayıt masasından alabileceklerdir.

Bildiri Genel Bilgileri
Kongreye bildiri sunumu poster ve sözlü bildiri şeklinde olacaktır. Kongreye bildiri ile katılmak isteyenlerin bildiri özetlerini en geç 08 Şubat 2020 tarihine kadar www.uludagpediatri.org sitesindeki poster ve sözlü bildiri bölümünden göndermeleri gerekmektedir. Özetlerin özet kitabında yayımlanabilmesi için kongreye kayıt yaptırmış olmak gereklidir.

Sekreterya Hizmetleri
Kongre merkezindeki sekreterya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır. Kongre öncesinde lütfen Burkon Turizm ile irtibat kurunuz.

Poster Ödülü
Bildiriler oluşturulacak komite tarafından kongre esnasında değerlendirilecektir. 11 Mart 2020 tarihinde saat 11:45 – 12:45 arasında yapılacak kapanış oturumunda 1. 2. ve 3. seçilen bildirilerin sahipleri sunum yapacaklardır. Bu nedenle, bildirisi kabul edilenlerin en fazla 7 slayttan oluşan 5 dakikalık bir sunum hazırlayarak kongreye gelmeleri önerilir.

16. Uludağ Pediatri Kış Kongresi © 2020